admin

טיפים לעיצוב ססגוני וצבעוני באמצעות שטיחים

כללי


בחירת שטיחים שמעניקים אווירה נעימה

בית הינו מקום שמתקשר לאווירה נעימה ונוחות. כשאתם מנסים לתאר מהי המהות של בית, אתם חושבים על מקום שתמיד כיף לחזור אליו, להיות בו עם בני המשפחה, לארח חברים, או להיכנס לחדר שבו אתם מרגישים הכי בנוח , להתבודד, לנוח ולהירגע.

כל מה שמתקשר לנוחות ושלווה, מתקשר לבית. לכן, כשאתם מעצבים את הבית שלכם, בין אם הוא בית קטן ואינטימי, או בית רחב ידיים, הדבר הראשון שאתם חותרים אליו, שהוא יהיה נעים ונוח. שטיחים הם רק דרך אחת שבאמצעותה ניתן לעצב את הבית ולהפוך אותו למקום נעים ונוח.

יש עוד מספר דרכים לעצב את הבית, כמו רהיטים, חפצים דקורטיביים, חיפויי קיר וריצוף ועוד. למרות שבעידן המודרני, שניתן למצוא סוגי ריצוף חדישים ויוקרתיים, לפעמים נדמה, שאין צורך בקיומם של שטיחים בחדרי הבית. אבל כשמורידים את השטיחים, ומשאירים את הריצוף ריק, מיד מרגישים בחיסרון של הצבעוניות והחמימות של שטיחים, ומחזירים אותם במהירות לחדרים.

כיצד שטיחים משנים את מראה של כל חדר?

בגלל הגודל והניידות שלהם, שטיחים יכולים להשפיע על החדרים באופן שונה מאביזרים או מפריטים אחרים המצויים בחדרים.

ראשית, תמיד אפשר לבחור את גודל השטיח שרוצים לשים בכל חדר. אתם גם יכולים להתאים את העיצוב של השטיח לעיצוב הקיים בחדר, או להפך, להחליט לעצב את החדר לפי עיצוב השטיח. אנחנו תמיד מתפעלים מהיכולת של שטיחים לשדרג ולהוסיף אווירה נעימה וביתית לכל חדר.

שטיחים הם כמו בגדים, מה שיושב יפה על מישהו אחר, לא בהכרח יהיה מתאים גם לכם, שטיחים שנראים יפה בבית של מישהו אחר, אצלכם עלול להיראות כנטע זר. אתם יכולים להחליט את עיצוב השטיחים, לפי הטעם האישי שלכם, ולא ללכת שבי אחרי הטעם של אחרים.

אל תשכחו שהשטיח נועד לביתכם

כשאתם מגיעים לחנויות של שטיחים כדי לבחור דגם או עיצוב של שטיח לכל חדר בביתכם, זיכרו, שהשטיח שאתם מחפשים, צריך להתאים לסגנון ולעיצוב של הבית שלכם, ואל תלכו שבי אחרי דגם של שטיח שראיתם אצל שכנים, חברים או קרובי משפחה. מה שיפה אצל אחד, אצל אחר, יכול להיראות שלא שייך או זר.

הקפידו לבחור דגמים של שטיחים, שישתלבו עם הסגנון והעיצוב הקיים אצלכם בבית, ושאתם באופן טבעי, מתחברים עם הדוגמא והצבעים של השטיח.

כשאתם מביאים את השטיח אליכם הביתה, הוא צריך להשתלב עם הרהיטים, עם הוילונות, עם האביזרים הנוספים שבחדר, ובמיוחד, הוא צריך לגרום לכם, בכל פעם שאתם מביטים עליו, לתחושה של נועם ורגיעה, של סיפוק, שהנה מצאתם את מה שחיפשתם.

שטיחים בעיצובים חדישים ויצירתיים

דמיינו לעצמכם לפני שאתם מגיעים לחנות כיצד הייתם רוצים שהשטיח שלכם ייראה.

אתם יכולים להיות רגועים. יש היום שפע של עיצובים ודגמים של שטיחים, גם אם תדמיינו, שטיחים בצבעים או בעיצובים בדיוניים, יש סיכוי גדול, שתמצאו אותם בקטלוגים של החנויות והמשווקים לשטיחים.

עוד לפני שאתם יוצאים למסע החיפושים שלכם, מומלץ להיכנס לאינטרנט, לאתרים של משווקים וחנויות של שטיחים, ולקבל קצת רעיונות על הדגמים החדישים הקיימים היום בשוק של השטיחים.

אתם יכולים לרשום את הדגמים של שטיחים מסוימים, שהתלהבתם מהמראה שלהם, כמו שטיחים אפגניים או שטיחים מודרניים ולבדוק בחנות או אצל המשווק, האם השטיח קיים אצלו במלאי, ויכול להיות שגם תוכלו לראות את השטיח שאתם מחפשים בתצוגה של החנות.

יש היום סגנונות שונים של שטיחים שעלולים לבלבל אתכם ולגרום לכם להתעכב זמן רב על הבחירה של הדגם הרצוי, אבל בסופו של דבר, מה שיקבע איזה שטיח אתם תחליטו לקנות, יהיה המראה והמרקם שלו, וכמובן, העלות שלו.

Related Posts

קטגוריות